YÜK TAKİP

Yüklerinizi teslim süresince takip etmek isterseniz formu doldurup ilettiğinizde bilgilerin kontrolü sağlanarak araç plakası da takip için uygun ise en kısa sürede müşteri temsilciniz tarafından dönüş sağlanacaktır.

Müşteri Araç Yükü Takip Formu

* Oluşturulan hesaba giriş yapılan bilgisayarda Mozilla yada Chrome tarayıcıları üzerinden giriş yapılması gerekmektedir.

* E-posta, Müşteri No ve Şifreniz sisteme giriş bilgilerinizdir, not almayı unutmayınız.

Aynı zamanda sisteme giriş için kullanılacaktır
6 Hane, Büyük Harf, Küçük Harf ve Rakam olması gerekmektedir.
Birden fazla plaka var ise - ile ayırarak belirtebilirsiniz.

NOT: Sistemimizde birden fazla araçtakip sistemi kullanıldığından kayıtlı olan tüm plakaların takibi yapılamıyor olabilir. Böyle bir durumda müşteri temsilciniz tarafından bilgi verilecektir.

“SÖNMEZ BUSTAŞ SOĞUK DEPO İHRACAT ve TRANSPORT A.Ş.” (“Şirket”) olarak kişisel verilerinizin güvenliği hususuna azami hassasiyet göstermekteyiz. Bu bilinçle, Şirket olarak ürün ve hizmetlerimizden faydalanan kişiler dahil, Şirket ile ilişkili tüm şahıslara ait her türlü kişisel ve özel nitelikli verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”)’na uygun olarak işlenerek, muhafaza edilmesine büyük önem atfetmekteyiz. Bu sorumluluğumuzun tam idraki ile Veri Sorumlusu sıfatıyla, üçüncü gerçek ve/veya tüzel kişilerle mevzuat çerçevesince işlenmesi, paylaşılması, aktarılması, yurtdışına aktarılması, saklanması, silinmesi/yok edilmesi, anonimleştirilmesi ve mevzuat kapsamında yer alan her türlü tasarruf yöntemi ile ilgili usul ve esasları belirleme konusunda işverene yetki verdiğimi, bu konuda açık rızam olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Sistem Kullanımı Hakkında Gerekli Bilgiler;

• İlgili müşteri hesabı aynı bilgiler ile aynı anda 1 kişi giriş yapabilir, diğerini sistem atar.

• İlgili müşteri hesabına tanımlanan plakaların sadece son konum verisi ve o andaki konumu harita üzerinde görüntülenebilmesi içindir, her hangi bir rapor, geçmişe dönük bilgisi alınamaz. İlgili plakaların geriye dönük rapor talebi için müşteri temsilciniz ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.